Blogi

Eesti vajab normaalseid juhte

|
Mehed, igapäevatöös tulemusi ju pole! Kodanik krigistab aga selle peale hambaid ja on sügavas hämmingus – käib mingi tsirkus, mida ta pole tellinud, kuid maksma selle eest peab ikkagi.

Vahel idanaabri uudiseid vaadates tuleb peale kadedus. Idanaabri juht koos oma meeskonnaga teeb tõsiselt ja palju tööd oma riigi hüvanguks. Meedias kajastatavaid kohtumisi on Putinil iga päev kuni kümme, sageli geograafiliselt eri paikades.

Loomulikult valgustab Vene meedia asju propagandistlikult, kuid paratamatult peab iga kohtumise salvestamiseks see asi ka reaalselt toimuma. Tulemused on käegakatsutavad – Forbesi andmetel on tegu juba aastaid mõjukaima inimesega maailmas. Samas tema eraelust ei tea keegi midagi.

Eesti riigi esitandem peab olema rahva teenistuses ning selle teenistuse täitmise üle peab olema aruandlus rahva ees. Kui see koormus asjaosalistele üle jõu käib, on nad valinud vale ameti ja väärivad auga tagasiastumist.

Riigijuhil peab olema konkreetne nägu ning nähtavad teod. Ei tohi unustada, kes keda teenib ja kes kellele palka maksab.

Maksumaksjat ei huvita, kellega riigitipud kohvi joovad, samuti jätab külmaks, kellega nad oma seksuaalvajadusi rahuldavad. Oluline on, mida nad ametipostil iga päev oma riigi ja rahva hüvanguks teevad.

Toolitäitjatest libedad ilusmehed on riigi rahakotile mõttetu kulu, pigem olgu nad siis olemata.